HAKKIMIZDA

İlkelerimiz

Gümrük Müşavirliği sektöründe kararlı olarak büyümemizi sürdürürken belirli ilkeler üzerinden hareket ediyoruz. Bu ilkelerimiz şunlardır;

  • Mesleğimizi, kanun, tüzük, kararname, yönetmelik, tebliğ, genelge, talimat ve sirkülerde yazılı olan kurallara uygun olarak yapmak.
  • İşimizi yaparken, en iyi performansımızı sergilemek.
  • Bilgilerimizi, yaşadığımız tecrübeleri, mesleğimizin ve işimizin korunması ve gelişimi için güncelleyip paylaşmak ve buna uygun davranmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak. Süreçlerimizde toplumun beklentilerine ve çevreyi korumaya karşı duyarlı olmak. Paydaşlara verdiğimiz sözleri tutmak, etik değerlere uyum sağlamak. Gümrük Müşavirliği sektörünün tüm hizmetlerini tek çatı altında toplayarak sektörde örnek alınan, kaliteli hizmeti sunmak.

Vizyonumuz

Gümrük Müşavirliği sektöründe, uluslararası standartları en üst düzeyde tutarak kaliteli hizmet prensibiyle, profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylelikle Gümrük Müşavirliği sektöründe kararlı büyümemizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.